best free css templates
Nasza Willa może dać Ci chwilę wytchnienia wśród zgiełku codziennych spraw. Sprawić aby każda chwila w niej spędzona była tą najlepszą, najciekawszą i najmilszą.
Każdy z pokoi jest idywidualnie zaprojektowany, aby spełnić Twoje oczekiwania i sprostać wymaganiom. Dodatkowe atrakcje w formie jacuzzi, sauny czy pięknego ogrodu i tarasu urozmaicom Twój pobyt u nas.
Jako, że przybyłeś do nas aby wypocząć, oferujemy Ci posiłki w formie szwedzkiego stołu. Każdy posiłek składa się wyłącznie z naturalnych, regionalnych potraw. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza kuchnia przypadła Ci do gustu, bo przecież jedzenie jest jedną z najważniejszych i najprzyjemniejszych rzeczy w życiu każdego człowieka.
A może teraz odpoczywasz
W boskiej kawiarence,
W wygodnym fotelu,
Przy białym stoliku.
Może właśnie spożywasz
niebiańskie kremówki
Pijesz kawę,
Nieziemsko pyszną,
A góralska Aniołów kapela
Przygrywa na smykach
I rajskich dzwonkach.
I wyglądasz przez okno
I nam błogosławisz,
Jak wtedy,
Jak dziś,
Już zawsze.
[Lucyna S.]Willa Starowiejska

Willa Starowiejska to miejsce, w którym znajdziesz dla siebie i swoich bliskich, nie tylko chwilę relaksu ale i mnóstwo atrakcji. Nasza Willa powstała po to, aby nieść radość przebywania w nastrojowym, pełnym ciepłego klimatu miejscu. Stworzona z pasją i smakiem, odzwierciedla ciągłe dążenie do doskonałości w swojej formie i treści.

Adres

Starowiejska 67                     
47-400 Racibórz

Kontakt

P.H.U. Luiza Karpińska
NIP: 6391801893
REGON: 511703011

Telefon: +48 511 703 011
Email: willastarowiejska@gmail.com